top of page

2001 yılında LineeR Fotoğraf Ltd. Şti. adı ile kurulmuş ve çok kısa süre içinde birçok kurumsal sirketler ile çalışmaya başlamıştır. Teknolojinin tüm imkanları kullanılarak ve denenerek kanıtlanmış yöntemleri müşterilerimizin yararına uygulamak asıl amacımızdır.ANILARINIZI SONSUZA TAŞIYIN…
Fotoğrafçılık... Kimimize göre hobi, kimimize göre ise bir yaşam biçimi. Ama neredeyse hepimizin sürekli iç içe olduğu bir sanat dalı fotoğrafçılık...


Bazen bir vesikalık için, bazen en güzel anlarınızı daima yaşatmak umuduyla, bazen geçmişi anımsamak için, kısaca her an fotoğrafa ve videoya   ihtiyaç duymuyor muyuz ?
Kimimiz bununla da yetinmiyor, fotoğraf çekmek için çeşitli turlar düzenliyor, sürekli omuzunda fotoğraf makinesi ve video kamera  ile geziyor ve bazı anları, ilginç kareleri anında görüntüleyerek sonsuza doğru taşıyor.
Tamamen eğitimli ve profesyonel kadrosu, çağdaş fotoğraf ve video teknikleri, üstün kalite anlayışı ve güleryüzlülüğü ile LineeR , anılarınızı sonsuza taşımak için çalışıyor. Bizler o kareleri geleceğe taşımak için sizleri bekliyoruz.

LineeR Fotoğraf

Celal KENÇ

Teknolojinin tüm imkanları kullanılarak ve denenerek kanıtlanmış yöntemleri müşterilerimizin yararına uygulamak asıl amacımızdır.

© 2001 LineeR Fotoğraf Ltd.Şti. Her Hakkı Saklıdır.

bottom of page